Telegram

Witamy ponad 300 nowych Telegramowiczów!

Hej wszystkim!

O ile grupa działa w sumie od niedawna, wczoraj razem z nadejściem apokaliptycznego śniegu 😉 nad POTĘŻNE MIASTO pojawiło się ponad 300 nowych osób. Serdecznie witamy! Proszę się śmiało rozgościć, chciałem tylko dać znać o kilku rzeczach związanych z grupą i Telegramem, bo wiem, że są tutaj nowi użytkownicy tego najlepszego i najbezpieczniejszego na świecie komunikatora.

Komunikator Telegram

Aby zmienić język komunikatora na polski, wystarczy kliknąć tutaj: https://t.me/setlanguage/pl-beta

Nie musisz mieć cały czas włączonego telefonu, aby korzystać z Telegramu. Możesz komunikować się nadal przez przeglądarkę, aplikację na komputerze czy tablecie. Linki do nich znajdziecie na oficjalnej stronie https://telegram.org

Serdecznie zachęcam Was do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ad. komunikatora: https://telegram.org/faq bo to nie jest takie zwyczajowe pitu-pitu. Serio, zerknijcie!

Supergrupa Wrocław oraz Wrocław Po Godzinach

Wroclaw – tutaj piszemy o samych istotnych sprawach związanych z Wrocławiem. Staramy się być maksymalnie dokładni. Bez problemu mile widziane są pytania o sytuację na drogach, obiekty użyteczności publicznej itp.

Wrocław Po Godzinach – grupa dla ludzi, którzy po prostu chcą się wygadać, wyżalić, podyskutować. Stworzona została z myślą, aby nie zaśmiecać za bardzo pierwszej grupy (gdzie są ludzie, którzy czytają jedynie informacje od Was)

Strona Telegram – Wrocław

Strona na której się właśnie znajdujesz powstała głównie po to, aby Wam dostarczać informacji związanych z Telegramem, od czasu do czasu wrzucam tutaj info o nowych funkcjach albo projektach z nim związanych (np. Telegra.ph). Deweloperzy znajdą tutaj też swój kącik z botami, obsługą kanałów itd.

W związku z tym, że mamy już dosyć duży zasięg, staramy się wspierać z całego serca akcje i organizacje charytatywne. Np. Mafia dla psa ale i kilka więcej. Liczba stale rośnie!

Staram się, aby strona i kanał były dla Was jak najbardziej miłymi w odbiorze, jestem w 100% otwarty na wszystkie sugestie i bardzo chętnie służymy wsparciem dla Waszych organizacji.

I to wszystko zupełnie za darmo i z dobrego serca. Bawcie się dobrze i uważajcie na siebie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monika

300 osób. XD
Kiedy to było! 😀