Ufunduj śniadanie wielkanocne dla starszej, samotnej osoby

Cześć,

za chwilę święta Wielkanocne, więc jest okazja, aby znowu podarować trochę dobroci dla starszych, samotnych osób. Jak zawsze – wspieramy małych braci Ubogich, tym razem z kolejna edycją fundowania śniadania.

Jak mali bracia Ubogich pomagają?

Pani Grażyna jest podopieczną Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Od lat cierpi na poważne schorzenia nóg i z wielkim trudem porusza się przy pomocy balkonika.

Co roku tuż przed Wielkanocą dla takich osób, jak pani Grażyna, organizujemy śniadania wielkanocne. Zapraszamy naszych podopiecznych z Warszawy, Lublina, Poznania i Pruszkowa do wspólnych świątecznych stołów. Zapewniamy tradycyjne wielkanocne potrawy, świąteczną atmosferę i transport, który takim osobom, jak pani Grażyna umożliwia bezpieczne wyjście z domu.

Przygotujemy też symboliczne odświętne koszyczki – bez nich trudno sobie wyobrazić Wielkanoc. Sprawimy, że pani Grażyna i inni nasi podopieczni znów mogli dzielić radość Świąt Wielkanocnych!

Przechodząc na stronę poświęconą tegorocznej akcji: https://www.malibracia.org.pl/wielkanoc/ macie możliwość wpłacenia dowolnej kwoty pieniędzy.

Dlaczego prosimy Cię o pomoc?

Wiele osób po 80. czy 90. roku życia nie ma już ani rodziny, ani przyjaciół.

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich wspiera ponad 320 osób takich, jak pani Grażyna – starszych, mieszkających samotnie w Warszawie, Poznaniu, Lublinie i Pruszkowie. Tęsknią za życzliwą obecnością drugiego człowieka i szansą na prawdziwe święta, ale nierzadko samo wyjście z domu jest dla nich nie lada wyzwaniem.

Dzięki Tobie możemy to zmienić! Już 50 zł wystarczy by ufundować pani Grażynie lub innej osobie starszej cudowne wielkanocne śniadanie, na które pomożemy im dotrzeć. Twoje wsparcie zapewni piękny wielkanocny zestaw śniadania z symbolicznym wielkanocnym koszyczkiem.

Każda złotówka jest ważna – pamiętajcie, aby zrobić jak najwięcej dobrych uczynków przez cały rok!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments