Startujemy ze stroną informacyjną!

Cześć,

W związku z tym, że do naszej grupy z każdym dniem przybywa nowych osób, postanowiłem stworzyć dla nas taka małą, informacyjna witrynę na której każdy znajdzie szybkie informacje o grupie i jak do niej dołączyć. Dodam kilka informacji o tym, dlaczego wybieramy Telegram, jako nasza platformę do rozmowy i dlaczego uważam go za znacznie lepszą niż np. WhatsApp czy Messenger.

Pojawi się też regulamin – ale spokojnie, niczego strasznego w nim nie ma, bardziej traktujcie go jako wytyczne dla społeczności i próba zaprowadzenia porządku aby nam wszystkim żyło się lepiej. 🙂

W ramach promowania aplikacji Telegram otwieramy się na współpracę z innymi grupami i firmami, dlatego jak najbardziej zachęcam do kontaktu, aby można Was było umieścić na tej stronie.

Warto również wspomnieć, że bardzo cenie sobie Waszą prywatność, więc nie zbieram o Was żadnych danych (Google Analytics wyłączając), nikt nie będzie również na grupie bezpośrednio reklamował żadnych usług ani produktów.

Postaram się w miarę wolnego czasu dorzucać tutaj nowości związane z aplikacją (np. nadal oczekujemy na otwarcie tłumaczeni an język polski) oraz ciekawostki związane z Wrocławiem lub tym, co może zainteresować Was przy korzystaniu z grupy.

Życzę wszystkim miłego dnia i bawcie się dobrze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments