Pobieranie filmów z facebook, reddit i muzyki z SoundCloud za pomocą bota Reddit Video Downloader

Cześć,

dzisiaj przedstawiam Wam naprawdę przydatnego bota Reddit Video Downloader za pomocą którego będziecie w stanie szybko zapisać film z facebook, reddit albo muzykę z SoundCloud w swoich telegramowych wiadomościach. Pliki video oczywiście możecie zapisać na swoim komputerze (jeśli korzystacie z Telegram przez przeglądarkę albo zainstalowaną aplikację (którą OGROMNIE polecam!)) albo w galerii w telefonie. Przy okazji przypominam, że jeśli macie Telegram, to macie również nieograniczone miejsce na swoje pliki w chmurze (z takim tylko ograniczeniem, że pojedynczy plik nie może zajmować więcej niż 2.5GB). Jeśli chcecie zapisać jakiś plik, czy wiadomość tylko dla siebie, przypominam też, że macie konwersację opisaną jako Zapisane wiadomości/Saved Messages i ona jest widoczna tylko dla Was. Z tamtego miejsca możecie oczywiście wiadomości/pliki przekazywać do swoich kontaktów, grup czy kanałów, bo domyślanie Telegram nie zapisuje niczego w Waszym telefonie, żeby nie zaśmiecać miejsca. Zupełnie inaczej, niż robi to np. WhatsApp. Którego nie polecam i fujka.

Nie potrzebujecie żadnych dodatkowych programów, stron, generatorów i innych tego typu pierdół. Do bota możecie wysyłać link bezpośrednio z poziomu przeglądarki Waszego telefonu.

Zaczynamy!

Po pierwsze – odezwij się do bota. Jego nazwa to @redditdownloader_bot.

Pojawi się informacja od dewelopera, naciskamy Start i już możemy wysłać odnośnik do strony zawierającej video/muzykę, które chcemy pobrać. Wygląda to w ten sposób:

Dla reddit: Znajdujemy link, który ma film zapisany w domenie v.reddit.com, np. https://www.reddit.com/r/rarepuppers/comments/cgqju5/momma_was_exhausted_from_taking_care_of_the_pups/ i wysyłamy go w całości do bota. Od razu dostaniemy informację o tym, że film jest przetwarzany i cyk – dostajemy wiadomość z zapisanym video. 🙂

 

Dokładnie w ten sam sposób możemy pobrać muzykę z SoundCloud, dostaniemy wtedy okładkę od wybranego utworu oraz plik mp3:

 

Jeśli nadal korzystacie z Facebooka (i każdego dnia zastanawiacie się po jaką cholerę nadal go macie) śmiało pobierajcie filmy bąbelków Waszych znajomych:

To tyle. Bot jest z tego co wiem – cały czas rozwijany. Na początku miał jedynie opcję pobierania plików z Reddit, dodano z czasem dwie pozostałe i wszystko wskazuje na to, że pojawi się więcej obsługiwanych serwisów.

Jeśli znacie inne, ciekawe boty, które warto opisać szczerzej w kolejnym artykule – dajcie znać w komentarzach poniżej.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andy

Da się za jego pomocą pobierac filmy z vk.com?

Mateusz

Doskonała aplikacja, nie spodziewałem się, że będzie działać aż tak dobrze. Świetnie wykonana robota, gratuluję!

Hania

A da sie z Redtuba i juporna?

Hilver

Nie da się 🙁