ProjektyStowarzyszenie

Kondycja Wrocławskich Torowisk

Hej!

Ludzie z AkcjaMiasto.org uruchomili na swojej stronie interaktywną mapę na której sami możecie sprawdzić aktualny stan torowisk we Wrocławiu. W grupie Telegram – Wrocław przynajmniej jeden raz w tygodniu dostajemy od kogoś wiadomość o wykolejeniu albo awarii MPK, dlatego z całego serca AkcjęMiasta będziemy wspierać i liczyć na to, że będzie ona owocna w nowe, lśniące i przyczepne szyny w naszym mieście.

Przedstawiamy całą prawdę o wrocławskich torowiskach. Jaki jest stan poszczególnych odcinków? Gdzie najczęściej dochodzi do wykolejeń? Ile kosztuje remont wszystkich torowisk i dlaczego jest konieczny? Na te wszystkie pytania odpowiadamy w poniższym tekście dzięki danym, które uzyskaliśmy od Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta oraz MPK Wrocław. (Czytaj cały tekst na stronie AkcjaMiasto.org)

View this post on Instagram

#wroclaw #tramwaje #niebieskietramwaje

A post shared by Akcja Miasto (@akcjamiasto) on

Jeśli chcecie wesprzeć akcję, przejdźcie do strony Darowizna, natomiast jeśli chcecie do nich dołączyć – możecie zainteresować się zakładką dotyczącą zaangażowania.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Admiral AwesomeMonika Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Jak jeszcze ich nie ma, to niech sami wbija na grupę i notują, kiedy ludzie wrzucają informacje o wykolejeniu tramwajów. Będą mieli materiały z pierwszej ręki.
Jak patrzę na tę mapę to i tak mi się wydaje, że jeszcze jest tam za mało danych.