Projekty

GameSwap.pl – poboczny projekt dla Graczy

Cześć! Nietypowo zareklamuje tym razem coś, co nie jest akcją charytatywną, ale to mój projekt poboczny, więc uznałem, że się nim z Wami podzielę. 🙂

GameSwap.pl

Uruchomiliśmy serwis dla Graczy chcących wymieniać się, sprzedawać albo kupować gry. GameSwap.pl Serwis jest darmowy, prowadzony przez graczy i dla graczy + aż idąc za głosami ludzi, którzy chcieli dodatkowego zabezpieczenia – zgłosiłem go do bazy GIODO oraz żadne informacje prócz adresu e-mail i przybliżonej lokalizacji (dokładność do kodu pocztowego/nazwy ulicy) nie są zbierane. A, te wymagane są jedynie do zbliżania do siebie osób zainteresowanych wymianą (widzimy ile km. od nas znajduje się od nas interesująca gra).

Korzystanie z narzędzi jest zupełnie bezpłatne, można wrzucać dowolną ilość ofert. Biblioteka gier stale się powiększa (w tej chwili jakieś ~500 gier na PlayStation 4, X Box One, PC, Nintendo Switch itd.) a, każdy tytuł opatrzony jest biblioteka mediów (zdjęcia i filmy) oraz jest możliwość ich komentowania.

Jako dodatkowe zabezpieczenie do kupna/sprzedaży wprowadziliśmy Bezpieczne płatności z PayPal (pod tym linkiem więcej info jak to działa). Pieniądze są po prostu zabezpieczone do chwili pozytywnego zakończenia transakcji.

Tak wygląda przykładowa oferta wymiany i sprzedaży:

Jak na Telegram przystało, mamy też od niedawna (jeszcze malutką) grupę: https://t.me/GameSwapplczat oraz kanał z nowymi ofertami: https://t.me/GameSwapPL, zachęcam do dołączenia.

Póki co, jedynie pocztą pantoflową zarejestrowaliśmy już ponad 40 aktywnych użytkowników z różnych miejsc Polski, więc chyba warto się na GameSwap zarejestrować. Po co Wam się maja kurzyć gry na półkach, kiedy możecie je wymienić na nowe albo po prostu sprzedać.

Dajcie szansę serwisowi no i miłego weekendu dla wszystkich!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments